» פרופיל החברה » DealMakers

פרופיל החברה

פרופיל החברה

DealMakers – Negotiators International בהנהלת עו"ד דניאל וייזר – מומחה למשא ומתן, עוסקת בייעוץ ובניהול משא ומתן וסגירת עסקאות בארץ ובשוק הבינלאומי לגופים שונים.

מומחים בניהול עסקאות הי-טק, מכירת מוצרים וטכנולוגיה, גיוסי הון והשקעות, שיתופי פעולה (JVs), רכישת חברות (M&A), רכש אסטרגי, רכישת שליטה ע"י ההנהלה (MBOs) ומגוון עסקאות מסחריות. מנהלי DealMakers שימשו כמנהלים בכירים בחברות כמו ECI, נס טכנולוגיות ואינטרנט זהב הבינלאומית, ומציעים מומחיות במשא ומתן וסגירת עסקאות – מאחורי הקלעים או כחבר צוות המו"מ – בניהול אפקטיבי של תהליך המשא ומתן עד לסגירת העסקה.

בין השירותים השונים שאנו מעניקים:

  • ייעוץ אישי במשא ומתן
  • אימון אישי למנהלים במשא ומתן
  • הדרכות משא ומתן בארגונים
  • סדנאות משא ומתן למנהלים ואנשי עסקים

משא ומתן בינלאומי

DealMakers הקימה צוות בינלאומי של מומחי משא ומתן מקומיים במדינות שונות בעולם, לסיוע וייעוץ בעסקאות המתנהלות במדינות שונות, תוכלו להיעזר בנציגינו במדינות השונות כשאתם מנהלים עסקה במדינה זרה – לפרטים היכנסו!

DealMakers ישראל בעלת ניסיון נרחב בשוק הסיני (ראו: אמנות המלחמה)

הדרכות מו"מ בארגונים

חברתנו מציעה הדרכות לאנשי המכירות בארגונים וחברות. ההדרכות מתמקדות בשיפור יכולות המכירה וניהול משא ומתן של צוות המכירות.

ההדרכות עוסקת באימון על תהליכי יסוד כמו קבלת החלטות במו"מ ועד לכלים שימושיים ליום-יום כמו הכנה מקצועית לקראת פגישת משא ומתן, אומנות שאילת שאלות וניהול האינטראקציה.

DealMakers פיתחה ומיישמת את מודל3P/C – אסטרטגיות ושיטות מכירה ומו"מ מקצועיות, המבוססות על פרקטיקות של חברות רב-לאומיות, עשרות שנות ניסיון בניהול משא ומתן בינלאומי וכן על ניסיונם של בכירים מהמשק הישראלי.
לפרטים על ההדרכותת: לחצו כאן

עוצמות נשיות במשא ומתן

אחד מהיעדים המרכזיים של DealMakers הוא שיפור תוצאות המשא ומתן של נשים. DealMakers ישראל השיקה את התכנית להעצמת משא ומתן של נשים, המשפרת את תוצאות העסקאות שמנהלות נשים באמצעות כוחן שלהן.